Käesolev veebileht kasutab parimaks kasutajakogemuse tagamiseks küpsiseid. Jätkates veebilehe sirvimist, nõustud meie privaatsuspoliitikaga.
Nõustun ja jätkan

Kes me oleme

STENDERS on põhjamaisest loodusest inspireeritud kosmeetikabränd. Meie jaoks on kõige tähtsam asi tunne ja ostuelamus seoses toodete disaini, lõhna, ja presentatsiooniga, ja ka hästitoimiv klienditeeninduskultuur.

Meie tooted on mõeldud duši-, vanni- ja kehahooldusrituaalideks. Suurepärane valik käsitsivalmistatud seepe ning vannipalle teeb brändi unikaalseks. Samuti on meie kosmeetika esindatud võimalikult laias tootevalikus, ning STENDERS võib ennast uhkusega kutsuda eksperdiks vanni- ja kehatoodete alal.

 

STENDERS on üks suurimatest kosmeetikatootjatest Põhja-Euroopas. Meie loov ja kompetentne meeskond teeb koostööd selle nimel, et luua tundeid tulvil kosmeetikume. Need tunded on nüüdseks juba rohkem kui 350 toote sees ja esindatud 220 poes 27 riigis – Lätis, Eestis, Leedus, Rootsis, Soomes, Norras, Austrias, Saksamaal, Venemaal, Valgevenes, Šveitsis, Gruusias, Kazahstanis, Kõrgõzstanis, Armeenias, Ukrainas, Horvaatias, Sloveenias, Ungaris, Poolas, Jaapanis, Hiinas ning Saudi Araabias.