Käesolev veebileht kasutab parimaks kasutajakogemuse tagamiseks küpsiseid. Jätkates veebilehe sirvimist, nõustud meie privaatsuspoliitikaga.
Nõustun ja jätkan

Artiklid

Silenda teed veatu naha saavutamiseks!

2018-05-30
Silenda teed veatu naha saavutamiseks!
Usume, et koorimine on Sinu kehahooldusrituaali üks tähtsaim samm, mistõttu oleme loonud tõeliselt vastupandamatud ja imeliselt lõhnavad kehakoorijad, mis tõstavad Sinu kehakoorimistoimingu uuele tasemele ja võimaldavad Su nahal tunda end taastatu ja säravana. Vaata veel»

Milliseid väärtuslikke saladusi peidab endas greip?

2018-05-02
Milliseid väärtuslikke saladusi peidab endas greip?
Ilusad eredavärvilised greibi viljad ahvatlevad meid nii tihti oma värske lõhnaga, kuid nende mõrkja maitsega ei harju paljud nii lihtsalt. Samas peidab greip endas mitmeid väärtuslikke saladusi, mis muudavad selle üheks tänapäeva superpuuviljaks, mis on kindlasti väärt menüüsse lisamist ja mida kasutatakse keha ja naha ilu eest hoolitsemisel. Vaata veel»

Rituaal täiusliku vormi heaks

2018-04-25
Rituaal täiusliku vormi heaks
Anna oma kehale uut energiat ja saavuta täiuslik vorm meie autasustatud kosmeetikaga, mida täiendavad parimad loodusest pärit ja auhinnatud koostisosad. Ühenda targalt prinkust suurendav ja taastav kehahooldusrituaal aktiivse ja tervisliku eluviisiga. Ole iseenda inspiratsiooniallikas! Vaata veel»

Rituaal näonaha tõhusaks niisutamiseks

2018-04-17
Rituaal näonaha tõhusaks niisutamiseks
STENDERSi sügavalt niisutav näokosmeetikasari „Metsik roos“ sisaldab kõiki tähtsamaid igapäevase näohooldusrituaali samme: puhastamist, toniseerimist ja niisutamist. Kusjuures sarja kuuluvad tooted hoolitsevad palju tõhusamalt naha hoolduse ja niisutamise eest, et saaksid täiendada igapäevast hooldusrituaali kosmeetikaga sügavamaks ja kauakestvamaks toimeks. Vaata veel»

STENDERSi vannikosmeetika sinu naha ja tunnete hellitamiseks

2018-02-08
STENDERSi vannikosmeetika sinu naha ja tunnete hellitamiseks
Et saaksid nautida vannivõtmist just nii, nagu ihkad, pakume sulle laia valikut vannikosmeetikat, mis mitte ainult ei hellita tundeid imeliste looduslike aroomidega, vaid pakub ka parimat sinu nahale ja ilule. Tutvu meie mitmekesise tootevalikuga ja vali õiged tooted oma unistuste vannirituaaliks. Vaata veel»

STENDERS’i tooted efektiivseks kätehoolduseks

2017-04-26
 STENDERS’i tooted efektiivseks kätehoolduseks
Sinu käed, nagu ka nägu, on iga päev vastuvõtlikud tuule, päikese, külma, vee ning ka puhastusvahendite mõjudele. Nende väliskeskkonna tegurite tõttu vananeb ka käte nahk palju kiiremini. Koorimine on üks efektiivsemaid viise naha noorusliku välimuse tagamiseks ning kohese siidise pehmustunde loomiseks. Ühenda koorimine teiste lihtsate, ent samaväärselt efektiivsete hoolitsustega, et säilitada oma käte pehmus, siledus ja korrektne, nooruslik välimus pikaks ajaks. Vaata veel»

Kuidas käte eest igapäevaselt hoolt kanda?

2017-04-26
Kuidas käte eest igapäevaselt hoolt kanda?
Iga naine unistab laitmatult kaunitest kätest. Meie käed peegeldavad meie suhtumist iseendasse. Käed, nagu ka nägu, on mõjutatud tuule, päikese, jää, vee ning ka puhastusvahendite poolt. Nende väliskeskkonna tegurite tõttu vananeb ka käte nahk palju kiiremini. Vaata veel»

Massaažiõli tselluliidivastane toime on kliiniliselt tõestatud

2017-04-25
Massaažiõli tselluliidivastane toime on kliiniliselt tõestatud
16 naist vanuses 25 kuni 50, kellel oli vastavalt Nurnberger-Muller skaalale tselluliit, osalesid uurimuses. Vaata veel»

Jõhvikas on sügise valitsejanna.

2013-11-01
Jõhvikas on sügise valitsejanna.

Jõhvikas on olemuselt kui sügise kuninganna. Vähemalt seal, kus valitsevad neli aastaaega ja kus asuvad rabametsad, nagu meil Lätimaal. Jõhvikad on tervislikud, näevad head välja, teevad oma ereda punase värviga meele rõõmsaks, ja nad on ka maitsvad (oleneb muidugi isiklikust maitsest).

Vaata veel»

Lillevesi

2013-09-27
Lillevesi

Lillevesi on väärtulik kõrvalprodukt, saadud essentsiõlide destilleerimisprotsessist. Taime destilleerimise ajal kogutakse essentsiõli spetsiaalsesse konteinerisse, ning selle aur rikastub samade väärtuslike essentsidega nagu õlil endal. Aur kondenseerub eraldi konteineris, ning iga tilk sellest ongi lillevesi, mis sisaldab samu väärtuslikke elemente nagu protsessis kasutatavates taimedes, vaid nende kontsentratsioon on tunduvalt madalam. See teeb lillevee eriti sobilikuks nendeks kosmeetika- ja raviprotseduurideks, kus essentsiõli oleks liiga tugev, ning vaja on kasutada midagi leebemat.

Vaata veel»
Lehekülg:
  1. 1
  2. 2