Käesolev veebileht kasutab parimaks kasutajakogemuse tagamiseks küpsiseid. Jätkates veebilehe sirvimist, nõustud meie privaatsuspoliitikaga.
Nõustun ja jätkan

Jõhvikas on sügise valitsejanna.

2013-11-01

Jõhvikas on olemuselt kui sügise kuninganna. Vähemalt seal, kus valitsevad neli aastaaega ja kus asuvad rabametsad, nagu meil Lätimaal. Jõhvikad on tervislikud, näevad head välja, teevad oma ereda punase värviga meele rõõmsaks, ja nad on ka maitsvad (oleneb muidugi isiklikust maitsest).

Meie siin STENDERSis ei suutnud vastu panna jõhvikate punasele ahvatlusele ja lõime STENDERSi Jõhvika tooteliini – 10 imelist toodet sinu naha heaoluks.

STENDERSil on koostööpartnereid üle kogu maakera, ka seal, kus pole rabasid, jõhvikaid ja aastaaegade vaheldumist. Tahtsime neile näidata, milline on Lätimaa rabamaastik ja mis seal toimub. Ühel udusel ja pisut müstilisel hommikul otsustasimegi STENDERSi seltskonnaga minna ühte (meie paljudest) rabadest. Sellesse, mis asub meie suurima järve Lubansi ääres ja kus on imeilus õhkkond. Korjasime väärtuslikke marju ja lustisime looduses. Siin on meie tulemus – video võluvast rabamaastikust koos maagiliste põhjamaiste värvide ja tunnetega.

« Tagasi