Käesolev veebileht kasutab parimaks kasutajakogemuse tagamiseks küpsiseid. Jätkates veebilehe sirvimist, nõustud meie privaatsuspoliitikaga.
Nõustun ja jätkan

Rituaal täiusliku vormi heaks

2018-04-25
Rituaal täiusliku vormi heaks

Anna oma kehale uut energiat ja saavuta täiuslik vorm meie autasustatud kosmeetikaga, mida täiendavad parimad loodusest pärit ja auhinnatud koostisosad. Ühenda targalt prinkust suurendav ja taastav kehahooldusrituaal aktiivse ja tervisliku eluviisiga. Ole iseenda inspiratsiooniallikas!

Naha välimuse ja prinkuse märgatavaks paranemiseks ning figuuri parandavate toodete tõhususe hindamiseks ühenda meie naha prinkust suurendavad tooted ekspertide välja töötatud kehahoolduse ilurituaaliga ja kasuta neid regulaarselt vähemalt 14 päeva, soovitavalt isegi kuu aega järjest.


1. samm

Toniseeri ja värskenda oma keha!

Toniseeri ja värskenda oma keha!

Värske algus igaks päevaks – vali oma igahommikuseks duširituaaliks värskendav dušigeel, mis on rikastatud seitsme eeterliku õliga aroomiteraapia efekti saavutamiseks, piimhappega, mis stimuleerib naha loomulikku uuenemist, ja mentooli kristallidega kauakestvaks värskustundeks.


2. samm

Silu ja paranda naha tekstuuri

Silu ja paranda naha tekstuuri

Soorita kehakoorimise protseduur, kasutades sügavuti puhastavat DETOXi kehakoorijat, mis silub, taaselustab ja valmistab naha ette sügavamaks niisutamiseks.

  • Koori keha vähemalt 1–2 korda nädalas. Koori keha siis, kui võtad vanni, käid kuuma duši all või saunas. Kanna toode soojale, loputatud nahale, kõige parem pärast naha puhastamist dušigeeliga.
  • Alusta kaugematest kehaosadest ja liigu masseerivate liigutustega keha keskosa suunas – pahkluust reie suunas, sõrmeotstest õlgade suunas ja kõhul kellaosuti suunas. Masseeri koorijat nahasse leebete ringjate liigutustega, nahka hõõrumata või venitamata.
  • Vali koorija kasutamise kestus oma soovide ja tunnete järgi. Tõhusamaks toimeks soovitame pühendada 3–5 minutit iga piirkonna massaažiks, pöörates tähelepanu hoolikamalt just keha probleempiirkondadele – puusadele, reitele, kõhule, samuti kuivamatele ja karedamatele kehaosadele – küünarnukkidele, põlvedele, kandadele.
  • Kui oled koorimise lõpetanud, loputa ennast hoolikalt sooja veega.

3. samm

Paranda figuuri ja tugevda vormi

Paranda figuuri ja tugevda vormi

Kanna keha vormivat seerumit kehale, et niisutada nahka, tugevdada vormi, parandada elastsust ja muuta nahka tunduvalt pringimaks ja siledamaks.

  • Kasuta seerumit 1–2 korda päevas, hommikul ja/või õhtul pärast naha puhastamist. Maksimaalseks tulemuseks soovitame kanda seda kehale pärast kontrastdušši, keha hõõrumist kuiva rätikuga või koorija kasutamist, mis ergutab vereringet.
  • Kanna toodet kogu kehale, liikudes pahkluudest üles reite suunas, sõrmeotstest kaenlaaluste suunas ja kõhul kellaosuti suunas. Masseeri õrnalt naha sisse, kuni toode on täielikult imendunud.
  • Vali seerum igapäevaseks kasutamiseks pärast tselluliidivastaste toodete (näiteks meie tselluliidivastane massaažiõli) kuuri lõpetamist, et säilitada saavutatud tulemusi ja naha prinkuse paranemist.

4. samm

Saa endale sile ja tervisest pakatav nahk

Saa endale sile ja tervisest pakatav nahk

Tee regulaarset probleempiirkondade massaaži tselluliidivastase massaažiõliga, mis aitab ära hoida ja nähtavalt vähendada nn apelsinikoore välimust, parandab naha elastsust ja võimaldab Sul saada pringima, siledama naha ja saledama vormi.

  • Kasuta tselluliidivastast õli 2 korda päevas nii hommikul kui ka õhtul pärast sooja dušši, kehakoorimist või sauna külastamist – õli avaldab toimet ja imbub hästi sooja nahka palju sügavamale.
  • Kanna õli hoolikalt puhastatud soojale nahale ringjate liigutustega, masseerides probleemseid piirkondi suunaga põlvedest reite poole. Masseeri igat probleempiirkonda vähemalt 5 minutit või kuni toode on täielikult nahka imendunud.
  • Naha välimuse märgatavaks paranemiseks on soovitatav kasutada tselluliidivastast õli kuurina 14–30 päeva järjest. Tugevda õli toimet, kasutades tselluliidivastaseid massaaživiise või valides STENDERSi massaažitarvikuid.

5. samm

Toitu tervislikult ja ela aktiivselt

Toitu tervislikult ja ela aktiivselt

Sileda ja pringi naha ning saleda figuuri saavutamiseks toitu tervislikult ja joo iga päev palju vett. Ole aktiivne, tee sporti ja kasuta võimalikult tihti lifti asemel treppi.


Saavuta oma ilueesmärgid

Saavuta oma ilueesmärgid!

« Tagasi