Kaneeli essentsiõli

10ml
Tunne loovust! Kirjuta arvustus!

Kaneeli essentsiõli mõjub tugevdavalt ja soojendavalt. Kaneelikoortest jahvatatud populaarne vürts on olemas pea igas köögis. See õli on ekstraheeritud kaneelipuu koortest. Soe kaneeliaroom mõjub ergutavalt ja kingib sulle häid ideid.

Soovitame kaneeli essentsiõli kombineerida lavendli ja mandariini õlidega.

TOODE OTSAS
Kuid mitte kauaks – palun vaata varsti uuesti!
  • Kiire ja usaldusväärne kohaletoomine
  • Turvaline makse
  • Kingituse pakkimine tellimusel

10% cinnamon essential oil solution Cinnamomum Zeylanicum in jojoba base oil Simmondsia Chinensis Oil

Ruumi lõhnastamiseks: Vala STENDERSi aroomilampi pisut vett ja lisa paar tilka kaneeli essentsiõli. Aseta põlev teeküünal aroomilambi sahtlisse. Kustuta küünal peale lambi kasutamist.
Massaažiks: Lisa 3-5 tilka kaneeli essentsiõli 2-le supilusikatäiele (10 ml) kehaõlile või aroomilambis sulatatud lõhnastamata massaaživõile. Soovitame massaaživõid paar momenti enne kasutamist jahutada.

Vanni: Sega 8-10 tilka kaneeli essentsiõli supilusikatäies mees või STENDERSi vannipiimas vähese veega. Lisa segu vannivette. Võid soovi korral lisada ka 150-300 grammi vannipiima või 200-300 grammi vannisoola.

Käte/jalavanniks: Sega väikses kausis supilusikatäis lõhnastamata STENDERSi vannipiima või -soola vähese veega ja lisa 2-4 tilka kaneeli essentsiõli. Lisa segu jalavannivette.

Saunas: Kalla alustassile vett ja lisa paar tilka kaneeli essentsiõli. Aseta alustass kuuma sauna ja naudi värsket aroomi.

Igaks juhuks: Soovitame enne essentsiõlide kasutamist teha allergiatest - sega 3 tilka essentsiõli supilusikatäie baasõliga, määri segu küünarvarrele ja kata koht plaastriga. Kui 12 tunni jooksul ei ilmne allergilist reaktsiooni, on õli kasutamine sulle turvaline. Ole eriti tähelepanelik, kui ootad last. Raseduse ajal kasuta vaid poolt soovitatud kogusest. Hoia essentsiõlisid laste eest!


Jaga oma tundeid!

  • või või Connect