Eukalüpti essentsiõli

10ml
Kirgasteks hetkedeks! Kirjuta arvustus!

Kõrgekaliteetne eukalüptiõli mõjub värskendavalt ja klaaristavalt. See populaarne õli on destilleeritud igihalja eukalüptipuu lehtedest. Hinga seda sisse kui oled külma saanud. Masseeri seda oma jalgadele peale väsitavat jalutuskäiku.

Eukalüpti essentsiõli sobib eriti hästi kokku magusapelsini ja lavendliga.

TOODE OTSAS
Kuid mitte kauaks – palun vaata varsti uuesti!
  • Kiire ja usaldusväärne kohaletoomine
  • Turvaline makse
  • Kingituse pakkimine tellimusel

Eucalyptus Globulus Leaf Oil

Ruumi lõhnastamiseks: Vala STENDERSi aroomilampi pisut vett ja lisa paar tilka eukalüpti essentsiõli. Aseta põlev teeküünal aroomilambi sahtlisse. Kustuta küünal peale lambi kasutamist.
Massaažiks: Lisa 3-5 tilka eukalüpti essentsiõli 2-le supilusikatäiele (10 ml) kehaõlile või aroomilambis sulatatud lõhnastamata massaaživõile. Soovitame massaaživõid paar momenti enne kasutamist jahutada.

Vanni: Sega 8-10 tilka eukalüpti essentsiõli supilusikatäies mees või STENDERSi vannipiimas vähese veega. Lisa segu vannivette. Võid soovi korral lisada ka 150-300 grammi vannipiima või 200-300 grammi vannisoola.

Käte/jalavanniks: Sega väikses kausis supilusikatäis lõhnastamata STENDERSi vannipiima või -soola vähese veega ja lisa 2-4 tilka eukalüpti essentsiõli. Lisa segu jalavannivette.

Saunas: Kalla alustassile vett ja lisa paar tilka eukalüpti essentsiõli. Aseta alustass kuuma sauna ja naudi värsket aroomi.

Igaks juhuks: Soovitame enne essentsiõlide kasutamist teha allergiatest - sega 3 tilka essentsiõli supilusikatäie baasõliga, määri segu küünarvarrele ja kata koht plaastriga. Kui 12 tunni jooksul ei ilmne allergilist reaktsiooni, on õli kasutamine sulle turvaline. Ole eriti tähelepanelik, kui ootad last. Raseduse ajal kasuta vaid poolt soovitatud kogusest. Hoia essentsiõlisid laste eest!


Jaga oma tundeid!

  • või või Connect