Käesolev veebileht kasutab parimaks kasutajakogemuse tagamiseks küpsiseid. Jätkates veebilehe sirvimist, nõustud meie privaatsuspoliitikaga.
Nõustun ja jätkan

Shea-või

Shea-või on üks väärtuslikumaid looduses leiduvaid taimevõisid. Seda võid, mida nimetatakse ka Aafrika kullaks, saadakse shea-puu ehk võiseemiku (Vitellaria paradoxa) viljadest. Aafrika naised kasutavad seda väärtuslikku võid juba Kleopatra aegadest peale iluhoolduseks ning see on tänaseni kasulik kosmeetikatoode keha niisutamiseks, samuti naha ja juuste kaitsmiseks põletava päikese ja kuumade, kuivade Aafrika kõrbe- ja savannituulte eest.

Shea-või niisutab, pehmendab ja taastab suurepäraselt nahka, samuti aeglustab selle vananemist. Sellel on võime imbuda sügavalt nahka, toites ja kaitstes seda kestvalt, lastes sul nautida naha siidist siledust.

Või väärtuslike omaduste tõttu oleme seda rikkalikult lisanud nägu ja keha niisutavale, samuti huule- ja juuksehoolduskosmeetikale. STENDERS kasutab oma toodetes puhast, 100% looduslikku shea-võid, mis on rännanud Aafrikast ühte juhtivasse Rootsi laborisse ja sealt STENDERSI meistrite kätte. Kasutades spetsiaalset tehnoloogiat, töötleme võid hoolikalt, et muuta see eriti mugavalt kasutatavaks nii puhtal kujul kui ka koostisosana meie väärtuslikus kosmeetikas.