Käesolev veebileht kasutab parimaks kasutajakogemuse tagamiseks küpsiseid. Jätkates veebilehe sirvimist, nõustud meie privaatsuspoliitikaga.
Nõustun ja jätkan

Jogurtiekstrakt

Kuigi traditsiooniliselt kasutame jogurtit toiduna ja teame väga hästi, et sellel on tervist parandavad omadused, kasutatakse piimatooteid juba ammust aega ka tõhusalt naha ja keha eest hoolitsemiseks. Jogurt on eriti kasulik koostisosa erinevates kosmeetikatoodetes, mis hoolitsevad naha niiskuse ja elastsuse eest.

Jogurtit saadakse piima hapendamisel niinimetatud "heade" bakterite abil. Selle koostist täiendatakse ka kaltsiumi, valkude, tervisele kasulike vitamiinide ja mineraalainetega, mis koos rikkaliku "heade" bakterite doosiga aitavad keharakke noorendada.

Erinevatesse kehahooldustoodetesse lisatud jogurtiekstrakt on naha tervisele kasulik ja kaitseb väliskeskkonna mõjude eest. Lisaks parandab jogurti koostises olev piimhape naha regeneratsiooniprotsessi ja aitab hoida niiskustaset, võimaldades nahal säilitada pehmust, siledust ja nooruslikult säravat välimust.