Käesolev veebileht kasutab parimaks kasutajakogemuse tagamiseks küpsiseid. Jätkates veebilehe sirvimist, nõustud meie privaatsuspoliitikaga.
Nõustun ja jätkan

Kaugleping

Käesoleva lepingu osapoolteks on STENDERS Ltd., veebipoe www.stenders-cosmetics.ee omanikuna, registrinumber: 40003563248, registreeritud 28. septembril 2001, juriidiline aadress: Mūkusalas iela 63, Riga, LV-1004 (edaspidi Müüja) poolt, ning Ostja, kes esitab tellimuse ja teeb ostu www.stenders-cosmetics.ee veebipoest. Kaugleping kehtib kõigile tellimustele ja ostudele sooritatud veebipoes www.stenders-cosmetics.ee. Käesolev kaugleping ei kehti Ostja poolsetele ostudele Müüja jaepoodides.

1. Ostja tellib, ostab ja maksab, ja Müüja toimetab kohale ja müüb keha-, näo-, juuste- ja vannikosmeetikat (edaspidi Tooteid) kooskõlas abinõudega nimetatud selles lepingus (edaspidi Leping).

2. Ostja tellib Tooteid täites vastava tellimusvormi Müüja veebilehel www.stenders-cosmetics.ee ja klikkides nuppu “Telli”. Tellides peab Ostja sisestama õige info - nime, perekonnanime, kohaletoimetamise aadressi ja kontaktinfo. Ostja peab informeerima Müüjat muudatustest mitte hiljem kui 24 tundi tellimuse kinnituse saabumisest, saates e-kirja aadressile: shop@stenders.lv. Ostja on vastutav õigete andmete edastamise eest; muul juhul Müüja ei garanteeri Toodete kohaletoimetamist. Toodete tellimine eeldab tahteavalduse tegemist Ostja poolt Müüjaga kauglepingu sõlmimiseks, et toimetada kohale tellitud Tooted, ning Ostja nõusolekut tellitud Tooteid märgitud hinnaga osta. Toodete ostuga seotud isiklikke andmeid ei avalikustata kolmandatele osapooltele, v.a. VAS "Latvijas Pasts" postiteenustele (edaspidi kuller), tagamaks tellimuse kohaletoimetamise.

3. Müüja toimetab Tooted Ostja antud aadressile kooskõlas hindadega mille on märkinud kullerteenus. Ostja maksab kohaletoimetamise ja Toodete eest korraga, enne kinnituse saamist ja enne Müüja poolt Toodete kohaletoimetamist. Kohaletoimetamise tasu on arvel.

4. Ostja võib esitada tellimusi 24 tundi ööpäevas, kuid Müüja kinnitab tellimusi äripäevadel kella 9-17. v.a. laupäevad ning pühapäevad. Müüja saadab Ostjale e-postiga kinnituse kirjeldades tellimuse vastuvõtmist. Kui Ostja ei saa kinnitust e-postiga, tähendab see, et tellimus lükati tagasi. Tellimuse kinnitus algab hetkest, mil raha jõuab Müüja arvele.

5. Ostja võib kasutada tagasilükkamise õigust ja tagastada Tooted 14 (neljateistkümne) kalendripäeva jooksul. Konfliktist hoidumiseks vaatab Müüja Toote tagasisaamisel üle ja veendub tellimuse vastavuses (värv, Toote nimi ja muud tähtsad parameetrid).

6. Kui Tooted on mittetäielikud, on Ostjal õigus Tooted 14 (neljateistkümne) päeva jooksul tagastusvormi täites tagastada. Sellisel juhul katab Müüja kulleriteenuse kulud.

7. Kui Ostja soovib kasutada tagasilükkamise õigust, tuleb kinni pidada järgmistest tingimustest ja soovitustest:

7.1. Tagastatav Toode peab olema kasutamata (Toote olemust arvestades). Kui tagastatava Toote olukord on tänu valele säilitamisele kahju saanud, pole Ostjal tagastamisõigust.

7.2. Ostja peab säilitama Toodet originaalpakendis ja seda mitte kahjustama.

7.3. Kui Ostja soovib kasutada tagasilükkamise õigust, siis peab Ostja Müüjaga ühendust võtma e-posti aadressil: shop@stenders.lv. Täpsem info tagastamisõiguse kohta on leitav siit.

7.4. Ostja peab säilitama kulleriteenust ja Toote kohaletoimetamist tõestavaid dokumente ja Toote Müüjale tagastamisega seotud e-kirju/dokumente.

7.5. Täpsem info kauglepingu ja tagastusõiguse teemal on siin: www.tarbijakaitseamet.ee

7.6. Müüja tagastab Ostja tagasilükkamise alusel tagastatud Toote eest raha ja sellega seotud kohaletoimetustasu Ostja poolt antud pangakontole 14 (neljateistkümne) kalendripäeva jooksul Lepingu katkestamisest. VÕS § 561 lõikel 5 kohaselt kui lepingu esemeks on asja üleandmine, võib ettevõtja keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni Ostja on tagastanud lepingu esemeks olnud asja ehk Toode on jõudnud Müüja lattu Mūkusalas iela 63, Riga, Latvia, LV-1004.

8. Keskmine kohaletoimetamisaeg on 2 (kaks) kuni 6 (kuus) äripäeva, Müüja jätab endale õiguse Tooted toimetada kohale 2 (kahe) kalendrinädala jooksul, kuna kohaletoimetamisajad võivad varieeruda olenevalt Müüja erilistest oludest ja Toodete olemasolust laos.

9. Kõik hinnad sisaldavad 21% KM (käibemaksu). Ostja peab toodete kättesaamisel allkirja andma.

10. Ostja maksab Toodete eest veebipoes www.stenders-cosmetics.ee krediitkaardi (MasterCard, Visa, Maestro, ja Visa Electron) või ülekandega STENDERS Ltd. eelarvel märgitud konto numbrile. Kõik kohaletoimetamistasud katab Ostja. Müüja soovitab PayPali ja krediitkaardimakseid. Müüja võtab turvalisust väga tõsiselt ja sinu andmed on meiega kindlas kohas.

11. See Leping on tõlgendatav kooskõlas Läti seaduste ja eeskirjadega. Ostja kinnitab et ta on Lepingu tingimustega tutvunud ja jälgib neid.

12. Ostja on informeeritud, et Müüjal on õigus ühepoolselt Lepingu tingimusi muuta igal ajal.

13. Tarbijal on õigus lepingu eseme lepingutingimustele mittevastavuse korral tugineda seaduses sätestatud õiguskaitsevahenditele. Juhul, kui Müüja on oma kohustust rikkunud, on Ostjal õigus nõuda kohustuse täitmist, oma võlgnetava kohustuse täitmisest keelduda, nõuda kahju hüvitamist, alandada hinda, taganeda lepingust, rahalise kohustuse täitmisega viivitamisel nõuda viivist.

14. Juhul, kui Ostja ei ole nõus Müüja poolse kaebuse lahendusega on Ostjal õigus pöörduda Tarbijakaitseameti ja selle juurde moodustatud tarbijakaebuste komisjoni poole. Tarbijakaitseameti ja tarbijakaebuste komisjoni poole pöördumine on tasuta. Tarbijakaebuste komisjon lahendab tarbija ja ettevõtja vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi, mida pooled ei ole suutnud lahendada kokkuleppe teel ja kui vaidlusaluse kauba väärtus on 20 või enam eurot.