Käesolev veebileht kasutab parimaks kasutajakogemuse tagamiseks küpsiseid. Jätkates veebilehe sirvimist, nõustud meie privaatsuspoliitikaga.
Nõustun ja jätkan

Naturaalne hobusejõhvist ja sisalist massaažikinnas, valge

Taasta oma energia! Kirjuta arvustus!
100% naturaalne hobusejõhvist massaažikinnas sobib kasutamiseks nii duši all kui ka vannis. Õmblesime su õrnade käte kaitseks kinda sisse puuvillase voodri. Massaaž parandab vereringet ja tõhustab naharakkude uuenemist. Sobib kasutamiseks ka tselluliidi vastu võitlemiseks. Tunne, kuidas peale massaaži on su keha stressivaba ja täis uut energiat. 100% naturaalsetest hobusejõhvist kinnas on loodud kestma kaua ja sind pikalt teenima. See väärtuslik massaažikinnas on Kolumbia maanaiste poolt käsitsi kootud. TOODE OTSAS
Kuid mitte kauaks – palun vaata varsti uuesti!
  • Kiire ja usaldusväärne kohaletoomine
  • Turvaline makse
  • Kingituse pakkimine tellimusel

Valmista oma nahk massaažiks ette sooja duši, vanni või saunaskäiguga. Kasta massaažikinnas korra vette ja masseeri seejärel nahka ringjate liigutustega.

Igapäevaseks puhastavaks massaažiks aja STENDERSi seep, dušigeel või dušisuflee kindal vahule ja kasuta seda. Kord iga 1-2 nädala tagant koori nahk STENDERSi kehakoorijaga ja tõhusta koorivat toimet massaažikindaga. Võid massaažikinnast ka koos saunameega kasutada. Peale massaaži niisuta nahka meie mõnusate kehatoodetega.

Pese kinnas peale kasutust käsitsi, et see kestaks võimalikult kaua. Kauaaegne kasutamine ja niiske kliima vannitoas võivad muuta kinda kuju, kuna toode on 100% looduslik.


Jaga oma tundeid!

  • või või Connect