Käesolev veebileht kasutab parimaks kasutajakogemuse tagamiseks küpsiseid. Jätkates veebilehe sirvimist, nõustud meie privaatsuspoliitikaga.
Nõustun ja jätkan

Naturaalne hobusejõhvist käsn, must

Taasta oma energia! Kirjuta arvustus!
100% naturaalne hobusejõhvist käsn sobib kasutamiseks nii duši all kui ka vannis. Massaaž parandab vereringet ja tõhustab naharakkude uuenemist. Sobib kasutamiseks ka tselluliidi vastu võitlemiseks. Tunne, kuidas peale massaaži on su keha stressivaba ja täis uut energiat. 100% naturaalsetest hobusejõhvist kinnas on loodud kestma kaua ja sind pikalt teenima. See väärtuslik massaažikinnas on Kolumbia maanaiste poolt käsitsi kootud. TOODE OTSAS
Kuid mitte kauaks – palun vaata varsti uuesti!
  • Kiire ja usaldusväärne kohaletoomine
  • Turvaline makse
  • Kingituse pakkimine tellimusel

Valmista oma nahk massaažiks ette sooja duši, vanni või saunaskäiguga. Kasta massaažikäsn korra vette ja masseeri seejärel nahka ringjate liigutustega.

Igapäevaseks puhastavaks massaažiks aja STENDERSi seep, dušigeel või dušisuflee käsnal vahule ja kasuta seda. Kord iga 1-2 nädala tagant koori nahk STENDERSi kehakoorijaga ja tõhusta koorivat toimet massaažikäsnaga. Võid massaažikäsna ka koos saunameega kasutada. Peale massaaži niisuta nahka meie mõnusate kehatoodetega.

Pese kinnas peale kasutust käsitsi, et see kestaks võimalikult kaua. Kauaaegne kasutamine ja niiske kliima vannitoas võivad muuta käsna kuju, kuna toode on 100% looduslik.


Jaga oma tundeid!

  • või või Connect