Käesolev veebileht kasutab parimaks kasutajakogemuse tagamiseks küpsiseid. Jätkates veebilehe sirvimist, nõustud meie privaatsuspoliitikaga.
Nõustun ja jätkan

Orgaanilisest puuvillast käterätik, hall 50 x 70cm

Nauding puhtast loodusest! Kirjuta arvustus!

Mõnusalt pehmeorgaanilisest puuvillast rätik kuivatab su nahka hellalt. See on valmistatud maailma juhtivaima orgaanilise puuvilla tootjamaal Türgis. Türgis kasvatavad talunikud puuvilla traditsiooniliste meetoditega nagu nende isaisadki — ilma kemikaalide ning sünteetiliste väetisteta. Puuvill nopitakse käsitsi, värvitakse keskkonnasõbralike värvidega, ning on vaba raskemetallidest, kloorist ja formaldehüüdist. See kõik teeb rätiku sobilikukska kõige tundlikumale nahale. Enne sinu vannituppa jõudmist tegeletakse iga toodetava puuvillarätiga kaks kuud, et lõpptulemus oleks looduslik, keskkonnasõbralik ja kaunis.

STENDERSi puuvillarätikute päritolu ja tootmisprotsess on tagatud Global Organic Textile Standard (GOTS) sertifikaadiga.

13,40 €
Lisa soovikorviLisa
soovikorvi
  • Kiire ja usaldusväärne kohaletoomine
  • Turvaline makse
  • Kingituse pakkimine tellimusel

Kuivata oma käed peale pesu selle nahka paitava rätikuga. Leiad kõik oma ilurituaalideks vajaliku meie vannitoodete hulgast.


Jaga oma tundeid!

  • või või Connect