Käesolev veebileht kasutab parimaks kasutajakogemuse tagamiseks küpsiseid. Jätkates veebilehe sirvimist, nõustud meie privaatsuspoliitikaga.
Nõustun ja jätkan

SIA STENDERSi kvaliteedipoliitika

Meie ettevõtte kvaliteedipoliitika põhineb täielikult eesmärgil tagada kliendile turvaline ja kvaliteetne kosmeetikatoode ning kõrgetasemeline teenindus.

Kvaliteedi all peame silmas kvaliteetselt tehtud tööd, mis vastab sise- või väliskliendi ja siduvate õigusaktide nõuetele.

Oleme võtnud endale kohustuse pidevalt täita turvalisus- ja kvaliteedinõudeid ja ka neid täiustada, tagades järjepidevalt vajaliku toe personali, õppe-, finants- ja materiaal-tehniliste vahendite näol ning hinnates saavutatud tulemusi ja tehes kindlaks vajalikud parenduskohad.

Kvaliteedi parendamise eesmärgil oleme moodustanud integreeritud juhtimissüsteemi vastavalt standardite ISO 9001 ja ISO 22716 nõuetele, milles on selgelt kirjeldatud protsessid, personali vastutus ja integreeritud juhtimissüsteemi täiustamise mehhanism.

Integreeritud juhtimissüsteemi ja kvaliteedipoliitika kohta on informeeritud ja seda järgivad kõik STENDERSi töötajad ning sellega paralleelselt arendab STENDERS oma töötajates vastutustunnet kliendi ja saavutatud tulemuste kvaliteedi suhtes kõikides tegevusvaldkondades.

Sertifikaadid: