Käesolev veebileht kasutab parimaks kasutajakogemuse tagamiseks küpsiseid. Jätkates veebilehe sirvimist, nõustud meie privaatsuspoliitikaga.
Nõustun ja jätkan

Teepuu essentsiõli

10ml
Tunne kindlust! Kirjuta arvustus!

Teepuu essentsiõlil on mitmeid häid kasutusviise. See õli on saadud teepuu lehtede ja võrsete destilleerimisest. Kanna seda otse nahale, et ravida naha pisihaavu või põletikke. See sobib ka kombineeritud naha hoolduse lisaks. Õli on aroomiteraapias tuntud oma antiseptilise toime poolest. Tunne selle aroomi virgutavat toimet!

Soovitame teepuu essentsiõli kombineerida bergamoti, mõruapelsini või vürtsnelgi õlidega.

TOODE OTSAS
Kuid mitte kauaks – palun vaata varsti uuesti!
  • Kiire ja usaldusväärne kohaletoomine
  • Turvaline makse
  • Kingituse pakkimine tellimusel

Ruumi lõhnastamiseks: Vala STENDERSi aroomilampi pisut vett ja lisa paar tilka teepuu essentsiõli. Aseta põlev teeküünal aroomilambi sahtlisse. Kustuta küünal peale lambi kasutamist.
Massaažiks: Lisa 3-5 tilka teepuu essentsiõli 2-le supilusikatäiele (10 ml) kehaõlile või aroomilambis sulatatud lõhnastamata massaaživõile. Soovitame massaaživõid paar momenti enne kasutamist jahutada.

Vanni: Sega 8-10 tilka teepuu essentsiõli supilusikatäies mees või STENDERSi vannipiimas vähese veega. Lisa segu vannivette. Võid soovi korral lisada ka 150-300 grammi vannipiima või 200-300 grammi vannisoola.

Käte/jalavanniks: Sega väikses kausis supilusikatäis lõhnastamata STENDERSi vannipiima või -soola vähese veega ja lisa 2-4 tilka teepuu essentsiõli. Lisa segu jalavannivette.

Saunas: Kalla alustassile vett ja lisa paar tilka teepuu essentsiõli. Aseta alustass kuuma sauna ja naudi värsket aroomi.

Igaks juhuks: Soovitame enne essentsiõlide kasutamist teha allergiatest - sega 3 tilka essentsiõli supilusikatäie baasõliga, määri segu küünarvarrele ja kata koht plaastriga. Kui 12 tunni jooksul ei ilmne allergilist reaktsiooni, on õli kasutamine sulle turvaline. Ole eriti tähelepanelik, kui ootad last. Raseduse ajal kasuta vaid poolt soovitatud kogusest. Hoia essentsiõlisid laste eest!


Jaga oma tundeid!

  • või või Connect