Käesolev veebileht kasutab parimaks kasutajakogemuse tagamiseks küpsiseid. Jätkates veebilehe sirvimist, nõustud meie privaatsuspoliitikaga.
Nõustun ja jätkan

Meie väärtused

Me usume, et igaüks suudab luua positiivse atmosfääri. Me soovime luua kauneid hetki ka tühjades kohtades ja ebasõbralikes olukordades. Inimeste tunded on piiritud. Meie töö ei lõpe kunagi ja meie fantaasia – samuti.

 

Lustlikkus

Joyfulness

Lustlikkus on üks STENDERSi tunnetest, mis saab enim tähelepanu. Lustlikkus algab juba meie poest, mis on täis värvilist seepi ja kihisevaid vannipalle, ja kus müügiassistendid värve kannavad ja seintel värvilised pildid ripuvad. Usume, et see lustlikkus kandub edasi ka meie klientidele, kui me ise seda tunneme ja seda teistele välja näitame. STENDERSi tootjad ja kontorid on selle suhtumise igati omaks võtnud, ja kuna meile meeldib koos töötada, siis on lihtne olla rõõmus.

 

Loovus

Creativity

STENDERSi tooted ja poed on erilised neile lisatud väärtuse poolest, mida võib märgata interjööris ja pakendidisainis kui ka meie sotsiaalse vastutustundlikkuse kampaaniates. STENDERSi poed on täis laest rippuvaid lilli; kreemitopsi lahti keerates näed õitsvat aeda; ning oma igapäevasel jalutuskäigul näed äkitselt tõelist aeda seal, kus enne oli tühi koht.

 

Teadmised

Knowledge

Meie töö on inspireeritud vanadest traditsioonidest, mille me toome tänapäeva. Teadmiste olemasolu on meile ülimalt tähtis – alates meeskonnast laboris ja lõpetades müüjatega poes. STENDERS pakub kliendi vajadusele mitte vaid lahendust suurepärase toote näol, vaid ka kõike sellega kaasnevat.

 

Kvaliteet

Quality

Tähelepanu detailidele on meie töö süda. Iga materjal, ürt, või lõhn, mida me kasutame, on parima kvaliteediga. Pöörame tähelepanu nii meie toodetele kui ka sellele, kuidas me teistega suhtleme. Ning me soovime tõsta kõigi meie lähedaste elukvaliteeti. Jah, iga väike asi tõesti loeb.

 

Loodus

Nature

Põhjamaise looduse ilu ja energia on meie suurim inspiratsiooniallikas. Me kombineerime loodusandide jõudu kaasaegse elustiiliga. Me korjame toodete koostisosi igalt poolt maailmast, et iga toode oleks tunneterikas ja muudaks nii keha ja vaimu kauniks. Looduse kohalolu on oluline nii STENDERSi toodetes kui ka meie elustiilis – me toetame jalgrattasõitu, meie kontorid on taimi täis ning me hoolitseme meie linnade ilusa keskkonna eest!