Käesolev veebileht kasutab parimaks kasutajakogemuse tagamiseks küpsiseid. Jätkates veebilehe sirvimist, nõustud meie privaatsuspoliitikaga.
Nõustun ja jätkan

Meie videolood

 

Experts in exquisite bathing rituals

How to make a truly exquisite bathing ritual? STENDERS offers a full range of products to turn your bathing into a sensational experience. Ah, the satisfied sigh when leaning back in a pleasantly warm bath and sinking gracefully in cloudy mountains of dreamy foam and bubbly sensations.

 

Latvia. The origin of the brand

This is a story about a land where STENDERS brand was originated. About the amber sea, moss marshes, golden meadows and warmhearted cities. About a place where warmhearted people and invigorating plants are born during four inspiring seasons. This is a story about Latvia.

 

STENDERSi Jõhvika lugu

Et teada saada, kuidas põhjamaist energiat kokku koguda, ning ka teistega jagada, läksime päiksetõusul Lubansi rabasse ja korjasime korvitäied jõhvikaid. Need tervislikud marjad on meie sügisene inspiratsiooniallikas ja STENDERSi Jõhvika tooteliini staarid.

Magus jõululugu

Pühitsedes aasta valgeimat püha, otsustasime me küpsetada piparkooke ja neid koos soojade soovidega saata meie partneritele üle kogu maailma.

 

STENDERS for your spring smile

Every year STENDERS shares its joy for the sprig arrival with everyone, by giving bright colours, scents and heartfelt smiles. We here, at STENDERS, believe - when winter is stepping back in front of the spring, that is the moment when everyone can start up something new – you as well! We are for a smile on people’s faces.

 

Südantsoojendav üllatus STENDERSi butiigis

 

Üllatus!

Ühel päeval otsustas STENDERSi meeskond üllatuse teha – kui tundmatu paar autopesulas autost lahkus, leidsid nad hiljem auto täis lilli ja rõõmu...üsna otseselt.

 

Lase ennast vabaks ja lõbutse!

Ühel maagilisel õhtul riietus STENDERSi meeskond koopainimesteks kontidega kostüümides, et jõule kõige metsikumal viisil tähistada.

 

Lumised linnarõõmud

Kui inimesed veel magavad või vaikselt hommikul ärkavad, oleme meie juba rõõmsad lumememmed valmis meisterdanud ja need linna keskele valmis veeretanud.

 

Naistepäev

Sinu päev koosneb mitmest ilusast hetkest – iial ei tea, mis tuleb järgmiseks! See oli ilus päev STENDERSi poes – loodud austamaks kõiki naisi. Tahtsime neid üllatada nende soove ära arvates.

 

Inspiratsioonilugu - Zane Dreimane

Zane hobi on suhkrurooside valmistamine – iga õrn lilleõis on väike, unikaalne kunstiteos. Suhkruste lillede meister räägib siin oma hobist ja tulevikuplaanidest. Vaata ja saa inspiratsiooni!

 

Inspiratsioonilugu - Signe Meirane

Signe Meirane lapsepõlve hobi – kulinaaria – kasvas edukaks äriideeks. Maitsete ekspert räägib siin, miks on oluline teha seda, mis sulle kõige rohkem meeldib. Vaata ja saa inspiratsiooni!

 

Inspiratsioonilugu - Agnese Kleina

Populaarne moeblogija Agnese Kleina räägib siin oma esimestest sammudest moemaailmas, oma inspiratsiooniallikatest ja tulevikuplaanidest. Vaata ja saa inspiratsiooni!

 

Maagiline loovus

STENDERSi vabrikus toodetakse iga päev sadu loodusest inspireeritud ja meisterlikult valmistatud tooteid just sinu ilu heaks. Vaata siin, kuidas see kõik päriselus välja näeb!

 

STENDERSi Uus juuksetoodete liin

Peale põhjalikku uurimist ja testimist esitleme nüüd uut STENDERSi tooteliini intensiivseks juuksehoolduseks. Selles on 9 uut toodet, kõik erilised tänu nende 3D molekulikombinatsioonile, merekollageenile, proteiinikompleksile ning argaaniõlile. Sergey Merzlyakov, salongi City omanik ning juuksestilist jagab siin oma muljeid uuest tooteliinist.

 

STENDERS Cosmetics Global 2011

Me oleme põhjamaisest loodusest inspireeritud kosmeetikabränd. Meie jaoks on oluline pakkuda tunnet ja ostuelamust.