Käesolev veebileht kasutab parimaks kasutajakogemuse tagamiseks küpsiseid. Jätkates veebilehe sirvimist, nõustud meie privaatsuspoliitikaga.
Nõustun ja jätkan

Ilang-ilangi essentsiõli

10ml
Tunne kirge! Kirjuta arvustus!

Eksootiline ilang-ilangi essentsiõli sobib hästi meelelisteks hetkedeks. See õli on saadud cananga-puu õitest destilleerimismeetodil. Ilang-ilangi õli annab sulle enesekindlust ja kasvatab kirge.

Soovitame ilang-ilangi essentsiõli kombineerida seedripuu, roosi ja bergamoti õlidega.

TOODE OTSAS
Kuid mitte kauaks – palun vaata varsti uuesti!
  • Kiire ja usaldusväärne kohaletoomine
  • Turvaline makse
  • Kingituse pakkimine tellimusel

Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil

Ruumi lõhnastamiseks: Vala STENDERSi aroomilampi pisut vett ja lisa paar tilka ilang-ilangi essentsiõli. Aseta põlev teeküünal aroomilambi sahtlisse. Kustuta küünal peale lambi kasutamist.
Massaažiks: Lisa 3-5 tilka ilang-ilangi essentsiõli 2-le supilusikatäiele (10 ml) kehaõlile või aroomilambis sulatatud lõhnastamata massaaživõile. Soovitame massaaživõid paar momenti enne kasutamist jahutada.

Vanni: Sega 8-10 tilka ilang-ilangi essentsiõli supilusikatäies mees või STENDERSi vannipiimas vähese veega. Lisa segu vannivette. Võid soovi korral lisada ka 150-300 grammi vannipiima või 200-300 grammi vannisoola.

Käte/jalavanniks: Sega väikses kausis supilusikatäis lõhnastamata STENDERSi vannipiima või -soola vähese veega ja lisa 2-4 tilka ilang-ilangi essentsiõli. Lisa segu jalavannivette.

Saunas: Kalla alustassile vett ja lisa paar tilka ilang-ilangi essentsiõli. Aseta alustass kuuma sauna ja naudi värsket aroomi.

Igaks juhuks: Soovitame enne essentsiõlide kasutamist teha allergiatest - sega 3 tilka essentsiõli supilusikatäie baasõliga, määri segu küünarvarrele ja kata koht plaastriga. Kui 12 tunni jooksul ei ilmne allergilist reaktsiooni, on õli kasutamine sulle turvaline. Ole eriti tähelepanelik, kui ootad last. Raseduse ajal kasuta vaid poolt soovitatud kogusest. Hoia essentsiõlisid laste eest!


Jaga oma tundeid!

  • või või Connect